Filosofie

Veškeré naše možnosti končí až tam, kde končí naše představivost. Proto hledáme nová řešení a nové cesty k nim. Víme, že cesta bez překážek nikam nevede, takže pro „to nejde“ u nás není místo a dobrý je překážkou pro skvělý. Ceníme si lidí, kteří chtějí osobnostně růst; rosteme s nimi.

Svou práci máme rádi a právě tato společná cesta nám přináší 20 let úspěchů a stabilitu na trhu.

Naše práce nám přináší radost a vědomí, že po nás něco zůstane, něco krásného, co potěší oko a duši lidem okolo nás.

„Věřím, že potěšíme i Vás.“
Jakub Olbert
Výkonný ředitel

Novinky

Historie

2017

Otevřeli jsme půjčovnu dekorací Dekorent v Praze - Kunraticích. Můžete si půjčit výzdobu na oslavu narozenin, na svatby, firemní večírky, pro natáčení a filmování.

2016

Praha získala v hodnocení amerického deníku USA Today i několika prestižních britských listů titul nejkrásnější vánoční destinace na světě. Zdobili jsme Staroměstské i Václavské náměstí. Získaného ocenění si vážíme. 

2015

V Ruské federaci se nám daří. Vytváříme nejdelší (312 m) a největší (9,4*8,5 m) mašli na světě, zdobíme zde 5 velkých obchodních domů.

2014

Otevření pobočky v Petrohradu (RU).

2013

Rozšíření výroby o nové haly a technologie (CNC fréza, 3D tiskárna, desktop paže, 3D scanner) a nové designérské studio.

2012

Expanze na evropský trh (Francie, Monako, Rakousko, Německo, Španělsko).

2011

První účast na mezinárodním veletrhu Christmasworld ve Frankfurtu.

2010

35 stálých a 150 sezónních zaměstnanců, uskutečnění více než 300 vánočních projektů.

2007

4. místo v celoevropské soutěži o nejkrásnější vánoční trhy, ztvárnění kulis pro větší filmové projekty (Narnie 2, Wanted, Fabourg).

2006

První slavnostní rozsvěcení vánočního stromu na Staroměstském náměstí v Praze.

2003

Úspěšná realizace prvních velkých zakázek u filmu i obchodních řetězců, nové sklady a pobočky v ČR a SR, 20 stálých a 60 sezónních zaměstnanců.

1998

Společnost expanduje na Slovensko.

1996

Společnost založena v České republice trojicí přátel - název S.O.S. značí počáteční písmena jejich příjmení.

Pomáháme

„Vždyť se i o tebe jedná, když sousední stavení hoří.“
Quintus Flaccus Horatius

I my pomáháme. Již několik let jsme generálním sponzorem Komunitního centra Motýlek, pečujícího o děti s handicapem. Dále podporujeme lokální sportovní kluby, jako je SK Slovan Kunratice a floorballový tým Start 98 Kunratice. Dlouhodobě spolupracujeme se základní školou Kunratice, protože nám záleží na vzdělání budoucích generací. Nárazově se účastníme různých benefičních koncertů či vnášíme vánoční radost do dětských domovů a komunitních center, loni před Vánoci naši zaměstnanci přispěli kojeneckému ústavu Dětského centra při Fakultní Thomayerově nemocnici na zakoupení monitorů dechu.

Dále podporujeme:

Dětské centrum – Fakultní Thomayerova nemocnice, Praha 4 – Krč, Dětský domov DOMINO, Plzeň, Domov pro seniory, Praha 10 – Malešice, Mateřskou školu DUHA, Praha 9 – Dolní Počernice, Skupinu The Tap Tap – kapela studentů se zdravotním postižením, Praha 4, Základní školu Ružinovská – Praha 4, Mateřskou školu Sulanského, Speciálně pedagogické centrum Štíbrova, Společnost rodičů a přátel dětí s Downovým syndromem Praha 9.

Pomáháme Pomáháme Pomáháme Pomáháme Pomáháme

Komunitní centrum Motýlek

Pomáhejte s námi. Více informací naleznete zde: motylek.org.

Kariéra

Náš tým