Ahoj kolegové,
posílám report z našich cest. První je Baku hlavní město Azerbajdžánu.
Po celodenním cestování jsme konečně upadli do pelechu kolem druhé hodiny ranní.
Ráno jsme s Naďou jsme měli příjemné jednání u našeho zákazníka Pasha Construktion, který vlastní několik center. Během jednání jsme si dali požární cvičení, kdy jsme museli opustit budovu do 8 minut. Klaplo to za 7, tak jsme mohli pokračovat. Dohodli jsme další spolupráci. Na obědě jsme si střihli další jednání se zástupcem společnosti, která nás má dostat do místního letiště. 
Po obědě nás čekala zdravotní procházka po kolonádě a další jednání s místním dlouhorukým obchodníkem ve Sky baru. Jednání bylo zábavné s výkladem historie. Sem tam jsem se ztrácel z důvodu únavy ale hlavně z mlhy, kterou vypouštěl náš partner z vodní dýmky. Dohodli jsem prezentace k výročí sta let státu, vánoc a 3D vše většinou pro město. Z posledních sil jsme se dostali do hotelu, kde nás hned ve 4 ráno budil recepční. V Azerbajdžánu se zrovna jela F1, tak k nejbližšímu taxi byla vždy příjemná procházka starým městem skrz schody, nadchody a podchody. Kufr a kočičí hlavy k sobě nenašli žádný vztah, tak jsme ho většinou tahali - teda já - v ruce.
Cesta do Moskvy byla faxem. Konfrontace s příjemcem faxu byla krutá. Z pohodové země plných usměvavých lidí, pro které není nic problém, jsme procitli v drsné realitě přísného Ruska.
Jestli chcete strávit krásnou dovolenou za rozumné peníze v nádherné zemi s historií a přírodními památkami, šup šup do Azerbajdžánu.
K.