3/2016

Z kraje roku S.O.S. – DEKORACE realizovala desítky projektů jarní a velikonoční výzdoby.
Jaro pro naše designery znamená kreativitu, hravost, pestrost, energii a zábavu. Největší úspěch tentokrát nesklidila klasická elegantní květinová výzdoba, ale dekorace plné experimentu.
Na popředí stojí Velikonoční trhy v historickém centru Prahy, které se nesly, obdobně jako Vánoce, ve jménu národního umělce Josefa Lady. Klasické Ladovské motivy, odkazující na české tradice, spatřily světlo světa v dosud neviděných rozměrech a formátech.
Odvážný designérský počin oslavil úspěch v obchodním centru Metropole Zličín. Obří zajíci se oblékli do hávů geometrického a pestrobarevného color-blockingu, jenž je ikonickým módním trendem inspirovaným nizozemským umělcem Pietem Mondrianem.
Nejveselejší výzdobu z dílen S.O.S. – DEKORACE oblékla Galerie Butovice. Veselé ovečky bečely na návštěvníky už při projezdu parkovací závorou, vítaly je na infopultu a seděly u jídelního stolu restaurace společně s hladovými strávníky. Odezvy byly halasné, nejednomu návštěvníkovi groteskní figurky rozveselily odpoledne.
Věříme, že mezi fanoušky hravé výzdoby budete i Vy.