S.O.S. - DEKORACE, s.r.o. Veškeré naše možnosti končí až tam, kde končí naše představivost. Proto hledáme nová řešení a nové cesty k nim. Víme, že cesta bez překážek nikam nevede, takže pro „to nejde“ u nás není místo a dobrý je překážkou pro skvělý. Ceníme si lidí, kteří chtějí osobnostně růst; rosteme s nimi a společně sdílíme tyto zkušenosti. Svou práci máme rádi a právě tato společná cesta nám přináší 20 let úspěchů, mnoho skvělých referencí a stabilitu na trhu. Společnost působí na evropském trhu v oblasti designu a velkoplošných dekorací.  Unikátní koncept. To je magnet, který přitahuje naše zákazníky. Šedý průměr našim klientům nestačí. Mají vlastní vizi a zároveň svěří kreativitu profesionálům. Očekávají nové a netradiční technologie. Komplexní přístup. 3D řešení. Mezi portfolio našich zákazníků patří obchodní centra, města, hotely, zábavná centra, korporátní firmy a další. Spolupracujeme s obchodními partnery z řad developerů, eventových agentur a architektů. Naše realizace najdete v celé Evropě, ale i Los Angeles.

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici:  Asistentka vedení/back office

Hledáme další spřízněnou duši, parťáka pro jednatele společnosti, personalistku a finanční oddělení, který bude mít pro práci správné nasazení stejně jako my.

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

Stane se z Vás asistentka vedení, která bude pečovat o našeho šéfa - zajistí mu veškerou administrativní podporu, zavolá kam bude potřeba, zorganizuje pracovní den, vyřídí firemní korespondenci atd. 

Budete pravou rukou jednatele, která musí být opravdu funkční, 100 % spolehlivá, pečlivá a zodpovědná. Vlastní iniciativa, zkušenosti, pokročilá znalost AJ a proaktivní přístup jsou nutností.

Vaším hlavním úkolem mimo tohoto bude také podílet se na tvorbě marketingové strategie firmy - vymýšlet náměty, zajistit jejich realizaci, spolupracovat s personalistkou a jednotlivými úseky na propagaci...Povedete interní marketing (nástěnky, firemní Facebook, soutěže, interní noviny aj...) Budete spravovat náš web, online kampaně, sociální sítě... V neposlední řadě se budete zodpovědná za organizaci zahraničních veletrhů, monitoring konkurence atd..

CO VÁM NESMÍ CHYBĚT?

Pokud tedy hledáte výzvy, rád/a překonáváte překážky (kterých bude opravdu hodně), rád/a vymýšlíte a tvoříte, chcete se rozvíjet a někam posunout, pak jste pro nás tím správným človíčkem.

Minimálně SŠ vzdělání s maturitou (nejlépe ekonomické)
Profesionální jednání a vystupování – jednání s top managementem klientských společností
Aktivní přístup, spolehlivost, loajalita, zodpovědnost, schopnost sebeovládání, odolnost vůči stresu, svědomitost, komunikativnost, profesionalita, časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, smysl pro odpovědnost.

Komunikativní znalost AJ slovem i písmem, druhý jazyk výhodou
Výborná znalost českého jazyka
PC – INTERNET, MS Office (Word, Excel, PowerPoint) na výborné úrovni
Praxe minimálně 1 rok na obdobné pozici
ŘP skupiny B podmínkou

Výhodou:  program Adobe Photoshop a In Design. (Případně zaučíme)

CO NABÍZÍME?

Zaměstnání na HPP

Přátelský kolektiv ve středně velké rodinné firmě

Možnost profesního růstu

Realizaci vlastních nápadů a možnost spolupráce v rámci vývoje firmy

Notebook, mobilní telefon

FIREMNÍ BENEFITY:

Měsíční a roční odměny

Péče o zdraví našich zaměstnanců: čerstvé ovoce na pracovišti, očkování proti chřipce

Příspěvek na penzijní připojištění

Stravenky

Možnost objednání oběda za výhodnou cenu

Denní místnost pro odpočinek a klidné strávení polední pauzy

Možnost jazykového a profesního vzdělání

Osobitý přístup

Využívání firemní posilovny, kruhové tréninky

Půjčení dekorací, nářadí a firemního vozu

Slevu na nákup firemních produktů 

Slevy u obchodních partnerů…

 

Napište nám něco o sobě. Zašlete svůj životopis, úvodní dopis, příp. reference a portfolio:

Odesláním souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů.